Kuchyně na míru

Moderní kuchyně Nejvíce využívanou místností v domě či bytě bývá obvykle kuchyň s kuchyňskou linkou, proto je velmi důležité její výběr nepodcenit. Rádi pro vás vyrobíme moderní kuchyň na míru, dle současných trendů a požadavků na funkčnost a design moderní kuchyně. Kuchyňské linky a nábytek na zakázku z našeho truhlářství jsou dodávány ve vysokém lesku a v precizním provedení. Dvířka k zakázkovým kuchyňským linkám dodáváme buď foliovaná nebo laminátová. Pro ty, kteří však v kuchyni upřednostní spíše "klasiku", vyrobíme i tradičně koncipované či rustikální kuchyně a kuchyňské linky z masivu v přírodní barvě dřeva (buk, dub, olše, smrk, jasan...) Do kuchyní na míru pak dodáváme spotřebiče od prověřených značek na českém trhu, které máme odzkoušené mnoha realizacemi. Kuchyňské dřezy a baterie mohou být, dle vaší volby, buď z nerezu nebo granitu.

Kuchyňský nábytek

Interiér kuchyně pak vhodně doplníme i dalším kuchyňským nábytkem na míru jako jsou stoly, židle, police či barové pulty a další kuchyňský nábytek, dle vašich požadavků. Celý interiér kuchyně sladíme v jeden harmonický a funkční celek, aby ladil s vaším naturelem a zároveň vyhovoval vašim zvyklostem při vaření.

Postup při výrobě kuchyňské linky na míru

3D vizualizacePři výrobě kuchyně vždy začínáme od 3D návrhu kuchňské linky v našem virtuálním studiu. Návrh s vámi detailně prokonzultujeme a navrhneme ideální řešení, tak aby kuchyně, kuchyňská linka i další kuchyňský nábytek vyhovovala plně vaším zvyklostem a možnostem daného interiéru. Po schválení celkové koncepce a vhodného materiálu přistupujeme k samotné výrobě kuchyně na míru.

V případě zájmu nás můžete nezávazně kontaktovat buď telefonicky, mailem nebo poptávkovým formulářem. Rádi vám sdělíme bližší informace.

Galerie kuchyní

moderní kuchyně / kuchyňské linky / rustikákní kuchyně / kuchyňský nábytek