Postele na míru

Postele na míruRádi dlouho spíte, i když nemusíte, nebo si chcete dopřát odpočinek po náročném dni v pohodlné posteli? Pak pro vás vyrobíme kvalitní postel na míru (klasickou postel, manželskou dvoupostel, dětskou patrovou postel) jak z masivu nebo z lamina, aby se váš spánek stal, co nejpříjemnějším zážitkem. Díky tomu, že nevyrábíme sériový nábytek, můžeme vaší postel vyrobit přesně dle vašich specifických rozměrů a požadavků na komfort a estetické kritéria. Postele na míru pak osazujeme buď pevným nebo polohovacím roštem. Máte-li v ložnici či v bytě málo prostoru, postel může obsahovat i užitečný úložný prostor. Námi vyrobenou postel můžeme dodat včetně matrace od prověřených výrobců, kteří se zabývají zdravým spánkem a šetří vaše záda. Věříme, že s vyrobenou postelí z naší dílny zajisté zažijete ještě mnoho vzrušujícího.

V případě zájmu nás můžete nezávazně kontaktovat buď telefonicky, mailem nebo poptávkovým formulářem. Rádi vám sdělíme bližší informace.

Galerie postelí

manželské postele / dvoupostele / dětské patrové postele / dřevěné postele / laminátové postele / komfortní postele / postele s úložným prostorem