Truhlářství INHOL

Truhlářství InholTruhlářství INHOL je česká firma sídlící v obci Měník u Nového Bydžova. Vznik firmy se datuje do roku 1997, kde došlo k realizaci prvních zakázek interiérového nábytku. Od té doby jsme zhotovili stovky realizací nábytku na zakázku, včetně kompletních realizací interiérů, prozatím bez reklamace.

Naše truhlářství se zabývá výrobou veškerého interiérového nábytku na míru od kuchyní, přes vestavěné skříně, koupelnový nábytek, dětské pokojíčky, okna, dveře, postele, stoly, židle, komody až po schodiště či jiné stavby ze dřeva do interiéru i exteriéru. Naší specializací je pak výroba interiérů lékáren a jiných zdravotnických zařízení.

Zakázkový nábytek navrhujeme jak z hlediska jeho vysoké funkčnosti, tak z hlediska požadavků na vkusný a zároveň moderní design, který vhodně doplní každý bytový interiér. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a dlouhodobé spolupráci. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis na veškerý zakázkový nábytek z naší dílny.

Dbáme na to, aby životnost našeho nábytku byla co nejdelší, ne pouze na několik málo let, jako u levné sériové výroby. Proto používáme při zakázkové výrobě nábytku na míru jen materiály od renomovaných firem, které se nám v praxi osvědčily. Zároveň tím můžeme garantovat výměnu stejného dílu od stejného výrobce, při případném vylepšení či rekonstrukci nábytku.

Truhlářství Inhol - dílnaTruhlářství Inhol - dílna